Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

 

Strona internetowa: 

http://www.frse.org.pl/

 

PZU

 

 

 

Strona internetowa: 

http://www.pzu.pl/

 

Timetravels

 

Timetravels to fińskie biuro podróży, które specjalizuje się w wycieczkach studenckich i młodzieżowych do Europy Północnej, w tym fińskiej Laponii, Norwegii, Rosji i krajów nadbałtyckich. Firma działa na rynku podróży młodzieżowych od 2006 roku, a jej misją jest robienie różnicy w jakości oferowanych usług.

Przyszłe pokolenia są tymi, które będą musiały poradzić sobie z wieloma problemami generowanymi przez poprzednie pokolenia. Naszą misją jest nauczanie młodzieży poprzez doświadczenie, aby docenić i chronić wrażliwą naturę, otworzyć oczy na uprzedzenia i sztuczne napięcia między Wschodem i Zachodem, zrozumieć historię i szanować innych ludzi i kulturę. Zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i słuchanie klienta pomogło nam osiągnąć wyjątkowe wrażenia klienta. Przedstawiają to świetne opinie naszych klientów, 4,7 na Facebooku i 5,0 na Tripadvisor.

 

Jeśli chcesz przeżyć wyprawę i przygody z zupełnie nowej strony wejdź na stronę www.timetravels.fi i sprawdź terminy na wszystkie wycieczki wyruszające z Polski.

 

 

Pepe Housing

 

Pepe Housing is an online platform for international students accommodation in Poland.
On our marketplace you can find your perfect room or flat for your Erasmus adventure.

Booking process on our website is secure and fast.
You can search through hundreds of offers, pick your favourite and book it even months before your arrival!

Before signing a contract you can contact with your landlord to discuss all details about the property or talk with our team if you need any help.

We have been Erasmus students not so long ago, and now we want to make sure that your Erasmus will be unforgettable.

Together with ESN Poland we prepared special promo code for Erasmus students:
10% off booking fee with code: esnpoland for all offers!

Website: 

http://pepehousing.com/

 

Rascal Industry

 

 

Rascal Industry jest firmą zajmującą się projektowaniem i sprzedażą najwyższej jakości bluz, koszulek i akcesoriów dla szkół, uczelni oraz organizacji. Ich produkty noszą uczniowie i studenci z całej Polski, a nawet Berlina, Monachium, Zurychu czy San Francisco. W trakcie swojej 5-letniej historii, Rascal uszył już blisko 35 000 bluz dla ponad 200 partnerów. Dzięki współpracy, ESN Polska dostaje możliwość zamawiania wyjątkowych gadżetów na specjalnych warunkach i w promocyjnych cenach.

Website: 

https://www.rascalindustry.pl/esnpoland,24,11

 

British American Tobacco

British American Tobacco Polska jest częścią Grupy British American Tobacco (BAT) – międzynarodowej firmy tytoniowej, sprzedającej swoje produkty na ponad 200 rynkach na całym świecie. BAT Polska, jako rynek główny w Europie Centralnej, stawia przede wszystkim na rozwój młodych talentów poprzez udział w globalnym programie managerskim. Dołącz do nas i zostań managerem w 12 mięsiecy!

Website: 

http://www.bat.com.pl/

 

International Relations Offices Forum

 

 

Strona internetowa: 

http://irosforum.pl/

 

InterviewMe

Strona internetowa: 

https://interviewme.pl/

 

Diebold Nixdorf

Diebold Nixdorf jest czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności w Europie i na świecie. Jesteśmy liderem w dziedzinie rozwoju i wdrażania zaawansowanych technologii informatycznych, takich jak technologia biometrycznego uwierzytelniania transakcji "Finger Vein" czy płatnicze technologie zbliżeniowe. Naszymi klientami są banki i instytucje finansowe, duże sieci handlowe, centra logistyczne i rozliczeniowe.

Website: 

http://www.dieboldnixdorfag.com/

 

State Street

State Street to wiodący dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych, działający na całym świecie. W Polsce jest od 2007 roku i cały czas rozwija się oraz powiększa swój zespół. W krakowskich biurach pracuje już 2.700 specjalistów, a od lutego 2016 r. działa ich nowe biuro w Gdańsku, w którym znajdzie zatrudnienie ponad 1000 osób. 

Website: 

http://www.statestreet.com/about/office-locations/poland-polishversion.html

 

Careers in Poland

 

Strona internetowa: 

http://www.careersinpoland.com/jobs

 

Europejska Akademia Dyplomacji

 

Strona Internetowa: 

http://www.diplomats.pl/pl

 

BlaBlaCar

 

BlaBlaCar to oparty na zaufaniu serwis społecznościowy łączący kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę. Dzięki temu kierowcy oszczędzają na kosztach przejazdu, a pasażerowie zyskują wygodny i oszczędny alternatywny sposób podróżowania.

Website: 

http://esn.pl/blablacar